SABATIER INTEGRA TOMATENMES 12CM

- Indien op voorraad is binnen1 - 3werkdagen geleverd
- VoorGratisverzending vanaf €250,-
- Ookonlinehet besteadvies
Omschrijving
Het Sabatier Integra Tomatenmes is door de antikleefkuiltjes en het spitse lemmet van 12cm zeer breed inzetbaar en een genot om mee te snijden.
Een nieuwe klassieker
Dit Integra mes is van hoge kwaliteit en is gemaakt met grote zorgvuldigheid tot in detail. Het is onderscheidend door de perfecte balans tussen de functionaliteit en de robuuste, maar toch elegante vormgeving; een nieuwe klassieker!
Hoge kwaliteit
De Integra messen voldoen aan hoge kwaliteitseisen. Zo zijn de lemmeten van hooggelegeerd X45 CrMo V15 (Chroom-Molybdeen-Vanadium) staal, waardoor de messen zeer lang scherp blijven en roestvrij zijn. Ook zijn de lemmetsnedes geslepen onder een extra scherpe hoek en ultrafijn gewet en gepolijst. Integra messen zijn dan ook superscherp, waardoor snijden niet alleen makkelijk maar ook extra veilig is. Tussen het heft en het lemmet bevindt zich de krop van gesmeed roestvrij staal. Het lemmet loopt door in het heft en is vastgelast aan de roestvrijstalen eindplaat, een zeer degelijke constructie. De heftschalen met 3 klinknagels zijn vervaardigd van zeer sterke POM kunststof en het heft ligt voortreffelijk in de hand.
Kenmerken van dit mes
- Zeer breed inzetbaar
- Zeer hoge kwaliteit
- Blijft lang scherp en roestvrij
- Functioneel, robuust en toch elegant
Specificaties
Merk | Sabatier |
---|---|
Merk | Sabatier |
Breedte (mm) | 120 |
Materiaal | Rvs |
Bijzonderheden | De messen bij voorkeur reinigen met de hand, in warm water. |