Artikelnr: 4050.370

ITV IJSBLOKJESMACHINE GALA MDP 150 A

€ 4.105,00
€ 3.025,00 excl. BTW
€ 3.660,25 Incl. BTW

LEASEN

U kunt dit product ook leasen tegen een vast bedrag per maand. Neem voor meer informatie over onze lease mogelijkheden vrijblijvend contact met ons op.

Prijsvoorbeeld bij maanden in looptijd
Doorlooptijd 24 36 48 60
Maandbedrag €142,18 €101,34 €79,26 €69,58
  • Indien op voorraad is binnen1 - 3werkdagen geleverd
  • VoorGratisverzending vanaf €250,-
  • Ookonlinehet besteadvies
Omschrijving

De ITV Gala MDP 150-A IJsblokjesmachine is ontworpen om het meest perfecte, elegante ijsblokje te produceren. Het gamma Gala-machines bevat alle technologische vooruitgang van ITV-Ice Makers.

 

Spray-systeem
Het werkingsprincipe van de Gala NG range is gebaseerd op het bekende spray-systeem. Er zijn innovatieve functies toegevoegd,  zoals het revolutionaire door ITV gepatenteerde elastische sproeisysteem. Met behulp van flexibele nozzles wordt de opbouw van kalk voorkomen.

 

Gebruiksvriendelijk
Het complete assortiment wordt geleverd met een AISI 304 RVS behuizing. Er is daarnaast uniek "STIF" concept geïmplementeerd dat een zeer goede soliditeit geeft, maar ook zorgt voor goede toegankelijkheid van het interieur zonder de gehele machine te moeten demonteren. Het "EASI" concept stelt iedereen in staat om machine te demonteren met enkel een schroevendraaier.

 

Kenmerken van deze ijsblokjesmachine
- Innovatieve functies
- Systeem dat kalkopbouw voorkomt
- Optimale prestaties, ook in minder gunstige omstandigheden
- Roestvrijstalen behuizing
- Gebruiksvriendelijk
- Robuust
- Waterpomp en condensator hebben eigen motor
- Condensator van koper en aluminium
- Verbeterde ventilatie
- Geoptimaliseerde hygiëne

 

De ijsproductie is afhankelijk van de omgevingstemperatuur en watertemperatuur en kan daardoor afwijken van de opgegeven capaciteit.

 

Voor de ijsmachines is het belangrijk dat er waterbehandeling wordt toegepast ter bescherming van de machine.

 

Hakvoort Professional vertegenwoordigd al sinds 1990 exclusief ITV producten in Nederland.

Specificaties
Merk ITV
Merk ITV
Type MDP 150 A
Breedte (mm) 775
Diepte (mm) 625
Hoogte (mm) 805
Spanning (Volt) 230
Frequentie (Hz) 50
El. vermogen(kW) 1,2
Waterdruk min. / max. (bar) 1 / 6
Koelmiddel R 290
Cap.eenh./keer 84 blokjes
Max. ijsprod.(kg/24h) 150 (OT21° / WT 15°)
Koeling lucht/water Lucht
Afmeting ijsblokjes (mm) ø39 x 35 mm (H)
Max. omg. temp.(°C) 43
Waterverbruik (Ltr/uur) 22
Geleverd inclusief Water aan- en afvoerslang, scoop, verstelbare poten
Gewicht bruto (kg) 103
Gewicht netto (kg) 93