FRUCOSOL VOLAUTOM. CITRUSPERS F50A

LEASEN
U kunt dit product ook leasen tegen een vast bedrag per maand. Neem voor meer informatie over onze lease mogelijkheden vrijblijvend contact met ons op.

Doorlooptijd | 24 | 36 | 48 | 60 |
---|---|---|---|---|
Maandbedrag | €131,37 | €93,63 | €73,23 | €64,29 |
- Indien op voorraad is binnen1 - 3werkdagen geleverd
- VoorGratisverzending vanaf €250,-
- Ookonlinehet besteadvies
Omschrijving
Deze professionele, automatische Frucosol F50A Sinaasappelpers vangt zeker de aandacht van uw klanten! Deze pers is de ideale combinatie tussen autonomie, snelheid en kracht. De machine heeft een handmatige invoer met hoge capaciteit. De F50A onderscheidt zich met het feit dat de machine is vervaardigd uit roestvrij staal. Dit maakt de pers robuust en en functioneel; ideaal voor de horeca.
Verse sinaasappelsap
De F50A is de ideale fruitpers om uw gasten verse jus d'orange te bieden. De citruspers heeft een gecontroleerde druk welke ervoor zorgt dat de bittere substanties niet in het sap terecht komen.
Ideaal voor diverse ondernemingen
Deze citruspers is ideaal voor self service, hotels, restaurants, buffetten en elk ander bedrijf dat meer dan 30 sappen per dag wenst te maken.
Kenmerken van deze citruspers
- Volautomatische sinaasappelpers
- Handmatige invoer
- Vervaardigd uit roestvrij staal
- Gecontroleerde persdruk
- Eenvoudig te reinigen
- Productie van 20 tot 25 stuks per minuut
- Invoercapaciteit van 12kg fruit
Specificaties
Merk | Frucosol |
---|---|
Merk | Frucosol |
Type | F-50A |
Breedte (mm) | 440 |
Diepte (mm) | 550 |
Hoogte (mm) | 785 |
Spanning (Volt) | 230 |
Frequentie (Hz) | 50/60 |
El. vermogen(kW) | 0,46 |
Cap.eenh./keer | 12 kg |
Cap.eenheden/uur | 1200-1500 sinaasappels |
Max.Ø sin.appels(mm) | 80 |
Gewicht netto (kg) | 56 |
Bijzonderheden | RVS voorraadbak |