Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser.
Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.
DYNAMIC STAAFMIXER MD 95
Chat, mail of bel met onze adviseurs
- Indien op voorraad is binnen 1 – 3 werkdagen geleverd
- Gratis verzending vanaf €75,-
- Ook online het beste advies
De Dynamic MD 95 Staafmixer is ontworpen voor het lichtere werk en geschikt voor hoeveelheden van 4 tot 12 liter. De staafmixer is uitgerust met een 2-bladig mes.
Luchtgekoelde motor
Het bovenste deel van de behuizing is het handvat, waar zich ook de bedieningsknoppen bevinden. De staafmixer ligt prettig in de hand voor een maximale controle. De motor is luchtgekoeld en heeft een toerental van 11500rpm.
Dubbel geïsoleerd
De behuizing is dubbel geïsoleerd. Het apparaat is voorzien van een veiligheidsschakelaar waardoor deze niet per ongeluk ingeschakeld kan worden. Zowel de staaf als beschermkap zijn uitgevoerd in roestvrij staal en het mes is gecoat met titanium.
Veelzijdig inzetbaar
Met deze staafmixer maakt u heerlijke crèmige soepen en kunt u portiegewijs groentensoepen fijn pureren. Het pureren van groenten en fruit zoals spinazie, wortelen en appels, evenals het bereiden van diverse soorten sauzen kunnen allemaal met de MD 95 worden uitgevoerd.
Kenmerken van deze staafmixer
- Voor het lichtere werk
- Voorzien van 2-bladig mes
- Voor hoeveelheden van 4 tot 12L
- Luchtgekoelde motor
- Dubbel geïsoleerde behuizing
- Veiligheidsschakelaar
- Veelzijdig inzetbaar
Lees meer >
Hoogte (cm) | 44,50 |
---|---|
Merk | Dynamic |
El. vermogen(kW) | 0,17 |
Toerental (Tpm) | 9500 |
Spanning (Volt) | 230 |
Type | MD 95 |