Artikelnr: 4196.030

CAB SLUSHMACHINE 1x10L. FABY SKYLINE

€ 1.870,00
€ 999,00 excl. BTW
€ 1.208,79 Incl. BTW

LEASEN

U kunt dit product ook leasen tegen een vast bedrag per maand. Neem voor meer informatie over onze lease mogelijkheden vrijblijvend contact met ons op.

  • check-green Indien op voorraad is binnen 1 - 3 werkdagen geleverd
  • check-green Voor Gratis verzending vanaf €75,-
  • check-green Ook online het beste advies
Omschrijving

De Cab Faby Skyline Express 1 Slushmachine Zwart is multifunctioneel en geschikt voor producten zoals slush, room, yoghurt, sorbets en producten op alcoholbasis.

 

Express versie

De Express versie beschikt over een grotere ventilatormotor t.o.v. de standaard versie, waardoor de machine met lagere temperaturen kan werken. Het invriesproces is daardoor sneller. De positie van de ventilator zit niet te dicht bij de condensor, waardoor deze langer schoon blijft.

 

Goede luchtcirculatie

Dankzij de specifieke ontwerpkeuze en het gebruik van kunststof panelen, is er een goede luchtcirculatie ontstaan waardoor het koelsysteem een lange levensduur en hoge prestaties biedt, zelfs onder extreme omstandigheden.

 

Kenmerken van deze slushmachine

- Elektromechanisch systeem
- Goede luchtcirculatie
- Gepatenteerd led-verlichtingssysteem
- Tanks zijn snel te vullen
- Nachtmodus met laag energieverbruik
- Eenvoudig in gebruik

Specificaties
Merk CAB
Merk CAB
Type Faby Skyline Express 1
Breedte (mm) 330
Diepte (mm) 480
Hoogte (mm) 800
Kleur Zwart
Spanning (Volt) 230
El. vermogen(kW) 0.58
Model Tafelmodel
Koelmiddel R 452 A
Cap.eenh./keer 1x 10 ltr
Koeling lucht/water Lucht
Gewicht bruto (kg) 34
Gewicht netto (kg) 32