Artikelnr: 5073.412

MEERPRIJS 2 SEALBALKEN AERO EN AURA 42XL EN 42XL+

€ 300,00 excl. BTW
€ 363,00 Incl. BTW
  • Indien op voorraad is binnen1 - 3werkdagen geleverd
  • VoorGratisverzending vanaf €250,-
  • Ookonlinehet besteadvies
Omschrijving

Een sealbalk in een vacuümmachine zorgt voor het hermetisch afsluiten van de verpakking door middel van een stevige, gelijkmatige sealnaad. Standaard zijn de Aero en Aura machines uitgerust met één sealbalk, maar bij de XL en XL+ uitvoeringen kan een tweede sealbalk achter toegevoegd worden. Dit maakt het mogelijk om tijdens één cyclus twee zakken of een efficiëntere product doorloop te realiseren, wat vooral interessant is bij hogere productievolumes.

 

Twee sealbalken
De optie voor twee sealbalken is van toepassing op de Aero 42 XL en 42XL+ en de Aura 42XL en 42XL+ modellen. Bij deze uitvoeringen kan de machine worden geconfigureerd met een extra sealbalk (achter), waardoor het verpakkingsproces aanzienlijk wordt versneld en de productiviteit wordt verhoogd. Kleinere modellen binnen deze series beschikken niet over deze optie.

 

Meerprijs
Voor deze uitbreiding geldt een meerprijs ten opzichte van de standaarduitvoering met één sealbalk. De keuze voor twee sealbalken is met name interessant voor gebruikers die een hogere output en efficiëntere workflow wensen binnen hun verpakkingsproces.

Specificaties
Merk Henkelman
Aantal stuks/verpakking 2
loader
Bezig met laden...